Johan Derelöv

Fastighetsmäklare & Managing Partner

E-post: 

johan@wrede.se

Harald Ericsson

Fastighetsmäklare & Managing Partner

E-post: 

harald@wrede.se

Cecilia Theutenberg

Fastighetsmäklare & Ek. mag.

E-post: 

cecilia@wrede.se

TITTI JOHANSSON

Fastighetsmäklare

E-post: 

titti.j@wrede.se

Lotten Molén

Fastighetsmäklare & civilekonom

E-post: 

lotten@wrede.se

Titti Enander

Fastighetsmäklare

E-post: 

titti@wrede.se

Claes Wrede

Fastighetsmäklare Skåne

E-post: 

claes@wrede.se

Mobil: 
0727-224747

Thomas Bergstedt

Fastighetmäklare & Manager Wrede Nyproduktion

E-post: 

thomas@wrede.se

Helena Blomqvist

Fastighetsmäklare & Manager Wrede Nyproduktion

E-post: 

helena@wrede.se

MARTIN ISBERG

Fastighetsmäklare Wrede Nyproduktion

E-post: 

martin@wrede.se

ANNA ELLINGSEN BARRON

Mäklarassistent

E-post: 

anna@wrede.se

Eva Belfrage

Uthyrningsansvarig

E-post: 

eva@wrede.se

Nina Theander

Art Director

E-post: 

nina@wrede.se

Mobil: 
0721-66 10 23

PEDER LAMM

Representant

E-post: 

peder@wrede.se